راهنمای ارسال مقالات کامل

بسم الله الرحمن الرحیم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

راهنمای ارسال مقالات کامل:

 

1- لطفا وارد صفحه شخصی خود شوید.

2- بر روی گزینه "ارسال و پیگیری مقاله" کلیک کنید.

3- بر روی گزینه "ارسال مقاله جدید" کلیک کنید.

4- عنوان، چکیده و کلید واژگان اصلی را وارد کنید. ( در صورتی که نویسنده یا نویسندگان دیگری در تهیه و تدوین مقاله مشارکت داشته اند نام، عنوان و نشانی ایمیل آنها را به دقت وارد کنید. سامانه در راستای اطلاع رسانی، به آنها نیز ایمیل ارسال میکند.)

5- توضیحات تکمیلی را وارد کنید و در نهایت فایل اصل مقاله را به همراه سایر مستندات (در صورت لزوم) در سامانه بارگذاری کنید.

در صورتی که همه موارد به دقت تکمیل شده باشد، امکان ارسال مقاله را دارید. در غیر این صورت، مجدد فرم مربوطه را بازبینی کنید و اطلاعات ضروری را در سامانه وارد نمایید.

توجه داشته باشید به هنگام ثبت مقالات، از دکمه back مرورگر استفاده نکنید. با استفاده از منوها و گزینه های مربوطه، بخش مورد نظر را تکمیل کنید. و دکمه بعدی را در پایین صفحه انتخاب کنید.

 

نکته: در صورتی که افراد دیگری در تهیه و تدوین مقاله مشارکت دارند، نام و مشخصات آنها را به دقت در فرم مربوطه وارد کنید. چنانچه یکی از آنها به عنوان نویسنده مسئول مکاتبات است، ایشان را مشخص کنید. ترتیب قرارگرفتن نام نویسندگان را با استفاده از گزینه مربوطه در گوشه سمت چپ پایین فرم تعیین کنید.

 

6- در صورت لزوم، توضیحات بیشتری در رابطه با مقاله و معرفی خود ارائه دهید. برای تکمیل فرآیند ارسال مقاله، شرایط و ضوابط مربوطه را با انتخاب این گزینه ثبت کنید. " اینجانب تمامی شرایط و ضوابط را مطالعه کرده ام و موافقت خود را با آن اعلان میدارم. "

 

7- در ادامه، اصل مقاله را در سامانه بارگذاری کنید.

دقت داشته باشید که فقط یک فایل به عنوان اصل مقاله امکان ثبت در سامانه را دارد. به عبارت دیگر نویسنده نمی تواند با ارسال دو فایل، هر دو را به عنوان اصل مقاله در سامانه ثبت کند.

 

8- پس از انتخاب فایل اصلی مقاله، دکمه ارسال فایل را انتخاب کنید. در صورت نیاز، توضیحات لازم در رابطه با محتوای فایل را ارائه دهید. با انتخاب گزینه "بعدی"، چکیده و مشخصات مقاله شما نمایش داده می شود. با انتخاب گزینه ارسال مقاله، فرآیند ارسال مقاله به پایان میرسد. ایمیل تأییدیه دریافت چکیده یا اصل مقاله نیز به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد.

 

9- با انتخاب گزینه "ارسال مقاله"، مجدد تأیید کنید که متقاضی ارسال مقاله به سامانه همایش هستید.

 

10- با انتخاب گزینه OK ، تصویری مبنی بر ثبت مقاله در سامانه نمایش داده میشود.

 

کمیته علمی همایش پس از بررسی مقاله دریافتی، نتیجه را از طریق همین سامانه به اطلاع شما میرساند.